Ring eller skriv til os

I er altid velkommen til at ringe eller skrive til dagplejen

Dagplejekontoret
Springvandspladsen 5 
9800 Hjørring
Tlf.: 72 33 36 30

Telefontid mellem kl. 08:00 - kl. 14:00 (ved dagplejers sygdom kl. 06:00 - kl. 08:00)
dagplejen@hjoerring.dk

Sekretær

Lise Ann Jørgensen, tlf. 72 33 36 39, lise.ann.joergensen@hjoerring.dk

Dagplejepædagoger

Muldbjerg: Britta Niebuhr, tlf. 41 93 74 36, britta.niebuhr@hjoerring.dk 
Vrå, Hirtshals: Mette Bak, tlf. 41 93 74 35, mette.bak@hjoerring.dk 
Lundergaard: Merete Sørensen, tlf. 41 93 74 39, merete.soerensen@hjoerring.dk 
Højene, Holmegaard: Mette Bak, tlf. 41 93 74 35, mette.bak@hjoerring.dk / Merete Sørensen, tlf. 41 93 74 39, merete.soerensen@hjoerring.dk 
Sindal, Bindslev, Bagterp: Lotte Nansen, tlf. 41 93 71 33, lise.lotte.lundtoft.nansen@hjoerring.dk  
Ulvegravene, Bagterp: Henriette Aaholm, tlf. 41 93 71 28, henriette.aaholm@hjoerring.dk   

Ledelsen

Områdeleder: Mai Juul Jensen, tlf. 72 33 36 38, mai.juul.jensen@hjoerring.dk 
Afdelingsleder: Gitte Clausen, tlf. 72 33 36 47, gitte.clausen.jensen@hjoerring.dk